• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 29.07.2024 r. - 16.08.2024 r. sekretariat szkolny będzie nieczynny. W pilnych sprawach proszę kontaktować się telefonicznie: 662713865 lub mejlowo: miase@op.pl.

Szkoła otwarta będzie w godz. 8:00 - 12:00.

Za utrudnienia przepraszamy!

• Zebranie rodziców w przedszkolu!

• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że dnia 30 sierpnia 2024 r. o godzinie 14:00 odbędzie się zebranie z rodzicami w Przedszkolu Samorządowym w Miąsem.

Serdecznie zapraszamy!

Samorządowe Przedszkole w Miąsem

• Dzień adaptacyjny w przedszkolu!

• Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci nowoprzyjęte do przedszkola na dzień adaptacyjny, który odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2024 r. w godz. 9:00-12:00.

Samorządowe Przedszkole w Miąsem :)

• Uwaga!

• Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 lipca 2024 r. (czwartek) sekretariat szkolny będzie nieczynny. W pilnych sprawach proszę kontaktować się mejlowo: miase@op.pl.

• Uwaga!

• W dniu dzisiejszym tj. 08.07.2024 r. sekretariat szkolny będzie czynny do godziny 15:00. W pilnych sprawach proszę kontaktować się mejlowo: miase@op.pl.

Za utrudnienia przepraszamy!

• Wyprawka do oddziału przedszkolnego "zerówki"

• WYPRAWKA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO  rok szkolny 2024/2025

•  piórnik
            • kredki świecowe
            • kredki ołówkowe (najlepiej trójkątne)
            • flamastry
            • 2 ołówki (miękkie)
            • temperówka
            • gumka
            • farby plakatowe
            • pędzelki – cienki i gruby
            • kubek na wodę do farb
            • blok rysunkowy – kolorowe kartki A4
            • blok rysunkowy – białe kartki A4
            • blok techniczny – białe kartki A4
            • blok techniczny – kolorowe kartki A4
            • 2 szt. kleju szkolnego w sztyfcie (dobrze klejący)
            • Plastelina 12 kolorów
            • nożyczki z zaokrąglonymi czubkami
            • 2 teczki formatu A4 na rysunki
            • segregator A4 – grzbiet/szerokość max 5 cm
            • zmienne obuwie + worek
            • plecak, który pomieści książki formatu A4
            • śniadaniówka i bidon/butelka

UWAGA!!!

WSZYSTKIE RZECZY MUSZĄ BYĆ PODPISANE IMIENIEM I NAZWISKIEM DZIECKA.

Pakiet kart pracy do klasy „0”

Informacja dotycząca zakupu pakietów edukacyjnych będzie przekazana na początku roku szkolnego.

• „Kampania Kolejowe ABC II”

• Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu serdecznie zaprasza przedszkolaki oraz dzieci z klas I-III na warsztaty w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC II” :)

Kampania Kolejowe ABC II to zainicjowana przez Urząd Transportu Kolejowego druga edycja programu edukacyjnego z zakresu bezpieczeństwa na terenach kolejowych.

Celem inicjatywy jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców na zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych, dworcach, peronach i w pociągach oraz promowanie wzorców odpowiedzialnego zachowania się w pobliżu torów. Kampania Kolejowe ABC II to źródło wiedzy na temat sposobów właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

Gościem specjalnym warsztatów będzie uroczy Nosorożec Rogatek :)

Zachęcamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona!

Uwaga! Niezbędne jest wypełnienie oraz złożenie oświadczenia o udziale w warsztatach, które dostępne jest na stronie www.cktluszcz.pl

• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024!

• W dniu 21.06.2024 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Z tej okazji uczniowie klasy piątej przygotowali akademię pod pieczą p. Kingi Kiełek. Akademia przedstawiała nowoczesną szkołę, w której uczniowie mieli zakazane czytać, pisać rozprawki i chodzić do miejsc kultury, a uczyli się o grach i pracowali jedynie na notebookach. Na koniec, wszyscy uczniowie zgodnie stwierdzili (na szczęście!), że jednak powinniśmy doceniać szkołę, do której chodzimy dziś, w której możemy czytać książki, pisać i także uczyć się o technologii.

Po krótkiej akademii, Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła nagrody za aktywności uczniów oraz świadectwa z wyróżnieniem.

Najwyższą i jednocześnie historyczną średnią w naszej szkole - 6.0 - osiągnęła uczennica klasy szóstej, Alicja Skonieczna. Gratulacje dla Alicji oraz wszystkich uczniów, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem.

Gratulacje należą się także wszystkim uczniom, którzy zapracowali na otrzymanie promocji do następnej klasy. Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy za wspólny rok nauki, wychowania i działań. Życzymy wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych słońca, beztroski i odpoczynku od szkolnych trosk. Do zobaczenia we wrześniu!

Kinga Kiełek

• Wycieczka do parku rozrywki "Powrót do Edenu"

• W dniu 20 czerwca 2024 r. dzieci z przedszkola, zerówki oraz klas 1-4 szkoły podstawowej wzięły udział w wycieczce do parku rozrywki „Powrót do Edenu” w Tumanku. Dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji na świeżym powietrzu m. in. małpiego gaju, dmuchańców, trampolin, minigolfa, bilardu, quadów oraz mechanicznego byka. Dodatkowo mogły podziwiać zwierzęta w minizoo. W ramach obiadu dzieci zjadły kiełbaskę z grilla. Na zakończenie wizyty starze dzieci skorzystały z atrakcji w postaci zjeżdżalni wodnej. Dzieci wróciły bardzo zadowolone!!!

• Przegląd Piosenki Przedszkolnej podczas XXV Dni Tłuszcza

• 8 czerwca 2024 r. w naszej gminie obchodzono XXV Dni Tłuszcza. Uroczystość uświetnił IX Przegląd Piosenki Przedszkolnej.

Z utworem „Taniec dla Mamy i Taty” zaprezentował się oddział przedszkolny pod opieką p. Emilii Suchockiej. Przedszkole wystąpiło z utworem „Mamo i Tato”. Do występu dzieci przygotowała p. Katarzyna Kowalczyk.

Gratulujemy dzieciom odwagi i pięknej prezentacji wybranych utworów, a paniom wychowawczyniom dziękujemy za przygotowanie uczniów.

• ul. Kardynała Wyszyńskiego 44
          05-240 Miąse