• DZIEŃ BABCI I DZIADKA
  20.01.2019

  Dziś w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni goście wypełnili całą salę gimnastyczną i siedząc wygodnie przy herbacie i pysznych słodkościach oglądali przygotowane przez wnuki przedstawienie. Dzieci wspaniale  prezentowały wiersze, tańce i piosenki. Wszyscy zgromadzeni na hali sportowej gromkimi brawami nagradzali każdy występ, a na twarzach Babć i Dziadków widać było wielkie wzruszenie i miłość oraz wdzięczność za piękne życzenia składane przez wnuki.  Przedstawienie zakończył występujący u nas gościnnie Zespół Niespokojnych Nóg, który zaprezentował kilka popularnych tańców. Po uroczystości odbył się doroczny bal karnawałowy, podczas którego dzieci szalały na parkiecie. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i wiele radości. I zapraszamy do galerii, gdzie mamy dużo zdjęć z dzisiejszego święta.

 • 16.01.2019

  Informujemy, że w związku z żałobą narodową uroczystość Dnia Babci i Dziadka zostaje przesunięta na niedzielę 20 stycznia. Zapraszamy serdecznie na godzinę 12.00

 • A NADZIEJA ZNÓW WSTĄPI W NAS
  21.12.2018

  "A nadzieja znów wstąpi w nas" - pod takim hasłem odbyła się nasza tegoroczna świąteczna uroczystość. Razem z przybyłymi w tym dniu gośćmi wysłuchaliśmy koncertu kolęd, tych mniej znanych, ale nie mniej pięknych. Śpiewał nam szkolny chór oraz utalenowane solistki i soliści. Wprowadzeni w świąteczny nastrój, składaliśmy sobie serdeczne życzenia, dzieląc się opłatkiem. Spotkanie wigiline było okazją do podsumowania szkolnego konkursu na wykonanie przestrzennej pracy plastycznej - bombki, choinki lub szopki. W wyniku głosowania wyłonieni zostali zwycięzcy. W kategorii "bombka" miejsce I zdobyła Wiktoria Stępień, miejsce II Grzegorz Żmudzki, miejsce III Łukasz Wielgo, w kategorii "choinka" - miejsce I Daria Stępień, miejsce II Natasza Kurek, miejsce III Amelia Banaszek, w kategorii "szopka" - miejsce I Szymon Kur, III miejsce Piotr Brodzik. Serdecznie gratulujemy zdobywcom nagród i wszystkim uczestnikom konkursu. Był to również dobry moment na krótkie podsumowanie ogólnopolskiej akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę", w której wzięło udział wielu wolontariuszy z naszej szkoły. W galerii znajdują się zdjęcia z uroczystości, zapraszamy do oglądania. 

 • MIKOŁAJKI
  06.12.2018

  I znów Mikołaj o nas pamiętał! Przybył, jak każdego roku, 6 grudnia ze swoimi elfami i słodkimi prezencikami. Każdy dostał czekoladową figurkę Mikołaja, a w podzięce uczniowie zaśpiewali gościowi przygotowane wcześniej piosenki. Tego dnia odwiedziły nas również Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z nagrodami za udział w konkursie plastycznym "Czyste powietrze wokół nas". Konkurs był przeznaczony dla uczniów oddziału przedszkolnego i wzięło w nim udział wiele dzieci. Czterech uczniów zerówki otrzymało nagrody, a wszyscy uczestnicy zostali obdarowani dyplomami. Gratulujemy! I oczywiście dziękujemy Mikołajowi, że o nas pamiętał! Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy :-) W galerii można obejrzeć zdjęcia z naszych Mikołajek. 

 • ANDRZEJKOWA ZABAWA

  Andrzejki w naszej szkole obchodzimy corocznie. Róznorodne wróżby, wesołe gry i szalone tańce  - tak właśnie ten dzień wyglądał również w tym roku. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Na pewno powtórzymy to za rok! A tymczasem w galerii można podejrzeć, jak to wszystko wyglądało. 

 • Serdecznie zapraszam rodziców na spotkanie szkoleniowe nt. „Zdrowie i higiena jamy ustnej – profilaktyka próchnic”, które odbędzie się 4 grudnia 2018 r. (wtorek) o godz. 1600 w Zespole Szkół w Jasienicy.

   

  /-/ Beata Skulimowska

  Dyrektor Zespołu Szkół w Miąsem

 • NASZE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
  30.11.2018

  9 listopada społeczność naszej szkoły uroczyście świętowała 100-lecie odzyskania niepodległości. Zapraszamy od obejrzenia filmu, który jest relacją z obchodów tego ważnego święta. TUTAJ LINK DO FILMU.

 • III TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

   

  W dniu 10 listopada uczniowie naszej szkoły upamietnili Dzień Niepodległości na sportowo. Oddali cześć bohaterom rywalizując w III Turnieju Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Klembów. III TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1 Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: U11 w składzie: Arażny Jakub, Banaszek Michał, Banaszek Rafał, Gawryś Bartosz, Matak Jakub, Napłoszek Dominik, Opłotny Michał, Rybak Mateusz, Więch Karol, Wolszczak Kamil oraz U15 w składzie: Kaszewski Mateusz, Kubuj Damian, Mroczek Mateusz, Padamczyk Andrzej, Roguski Szymon, Sasin Julian, Sasin Konrad.

 • 17.11.2018

  SUKCES NASZEJ UCZENNICY - Obrazek 1       SUKCES NASZEJ UCZENNICY - Obrazek 2
   

  13 listopada w Zespole Szkół w Postoliskach odbył się Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej "Dla Niepodległej". Uczennica klasy IVb z naszej szkoły, Zosia Kaczmarska, zdobyła najważniejszą nagrodę - Grand Prix! Gratulujemy serdecznie, Zosiu!

 • NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
  15.11.2018

  9 listopada bardzo uroczyście obchodziliśmy w szkole 100-lecie odzyskania niepodległości przez nasz kraj. To niezwykle ważne święto rozpoczęliśmy wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Uczniowie i pracownicy szkoły w asyście pocztu sztandarowego głośno zapiewali wszystkie cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego przyłączając się w ten sposób do ogólnopolskiej akcji "Rekord dla Niepodległej".  Później cała szkolna społeczność powiewając biało-czerwonymi chorągiewkami wyruszyła w radosnym przemarszu przez naszą miejscowość. Po powrocie zgromadziliśmy się na hali sportowej, gdzie najpierw dziewczynki z klasy IV i VI pięknie zaśpiewały patriotyczne pieśni, a później z uwagą i zainteresowaniem słuchaliśmy wspomnień pana Stanisława Borczyńskiego, podporucznika Armii Krajowej. Był to dla nas niezwykły, bardzo uroczysty dzień, który przyniósł powody zarówno do radości jak i zadumy. Wszystkiego najlepszego, Polsko!!! W galerii mamy zdjęcia z uroczystości. 

Menu

Poniedziałek 21.01.2019
liczba odwiedzin: 460746

WIADOMOŚCI

KONTAKT

 • Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej w Miąsem
  05-240 Miąse
  ul. Kardynała Wyszyńskiego 44
 • tel. (029) 757 30 50
  fax. (029) 757 30 50

GALERIA ZDJĘĆ