• 14.10.2017

13 października mieliśmy w szkole podwójną okazję do świętowania. Pierwszą było ślubowanie, podczas którego dzieci złożyły przyrzeczenie i zostały pasowane na uczniów przez Panią Dyrektor. Najmłodsi zaprezentowali przybyłym rodzicom i zaproszonym gościom piosenki i tańce, których nauczyły się do tej pory.  Drugą okazją był przypadający na 14 października Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali na tę okoliczność humorystyczny program artystyczny z pokazem mody dla nauczycieli i wesołymi scenkami z życia szkoły. Nie zabrakło też piosenek i tańców oraz słów wdzięczności i podziękowań dla nauczycieli. Wiele zdjęć z tej uroczystości zostało dodanych do galerii Dzień Edukacji Narodowej, Ślubowanie.

• 03.10.2017

Pałac w Chrzęsnem jest organizatorem i gospodarzem programu skierowanego do dzieci, młodzieży i dorosłych pt: "Literackie serce Mazowsza".  Głównymi punktami projektu są cykliczne spotkania z wybitnymi ludźmi kina, teatru i literatury.

3 października uczniowie klasy II i III naszego gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w autorskim spotkaniu z Małgorzatą Karoliną Piekarską, autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży. Pisarka w rozmowie z prowadzącym, Jarosławem Górskim, przywołała wiele anegdot i faktów ze swojego życia, mówiła o wyrozumiałości, empatii i miłości do zwierząt. Spotkanie okazało się być wspaniałą lekcją tolerancji.

• 25.09.2017

Po raz kolejny nasza szkoła organizowała rejonowy etap indywidualnych biegów przełajowych. Po leśnych duktach Miąsego ścigali się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Podczas tej dwudniowej imprezy mogliśmy zobaczyć zmagania prawie 400 dziewcząt i chłopców z trzech gmin. Gościliśmy uczniów z Jasienicy, Stryjek, Kozłów, Mokrej Wsi, Jadowa, Strachówki oraz dwóch szkół tłuszczańskich,. Najszybsi zawodnicy zakwalifikowali się do etapu powiatowego, a jest wśród nich aż 24 uczniów naszej szkoły! Natomiast medalistami zostali: Weronika Kaszewska (srebro), Gabriela Rozbicka (srebro), Zuzanna Sasin (brąz), Aleksandra Więch (srebro), Damian Kubuj (srebro), Andrzej Padamczyk (brąz) i Filip Więch (srebro). Gratulujemy medalistom i wszystkim uczestnikom formy i trzymamy mocno kciuki za Wasze zmagania na szczeblu powiatowym!!

• 19.09.2017

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem zebrań z rodzicami na bieżący rok szkolny.  harmonogram.pdf

• 08.09.2017

Informujemy o możliwości ubiegania się o stypendium szkolne. W tym celu należy złożyć:

- wniosek (dostępny w sekretariacie szkoły)

- faktury na zakupy poczynione dla dziecka

zaświadczenia o dochodach rodziny za sierpień 2017

• 08.09.2017

W poniższym pliku znajduje się harmonogram dowozów i odwozów uczniów na bieżący rok szkolny.

ROZKLAD_DOWOZOW_I_ODWOZOW.docx

• 06.09.2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie, które odbędzie się 14 września o godzinie 17.00.

• 25.08.2017

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 zaczniemy 4 września mszą świętą o godzinie 10.00 w kościele  w Miąsem. Po mszy odbędzie się w kościele spotkanie organizacyjne z dyrekcją szkoły.

• 01.08.2017

WYPRAWKA PRZEDSZKOLNA NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Ubranka do przedszkola:

• Obuwie na zmianę – kapcie najlepiej na rzepy lub zatrzaski
    • Dwa komplety ubrań do przebrania – spodnie, majteczki, bluzka, rajstopki lub skarpetki (podpisane)
    • Pościel do leżakowania – poszewka na kołdrę (wymiary dł.115cm szer.75cm) i poduszkę (wymiary dł.50cm szer.30cm) lub kocyk i jasiek (podpisane)

Sobota 21.10.2017

WIADOMOŚCI